İSTANBUL GYD ;

Kurulduğu günden itibaren, başta İstanbul olmak üzere, Türkiye’nin birçok ilinde Proje, Mühendislik, Danışmanlık ve Anahtar Teslim Taahhüt işleri yapmaktadır.

Başarılı geçmişiyle Türkiye’nin önde gelen Kentsel Dönüşüm Proje Ofisleri arasında yer alan İSTANBUL GYD, hizmet sektöründe bölgesel lider olma vizyonuyla hareket etmektedir.

İstanbul GYD’nin ulaştığı başarının arkasında, müşteri odaklı ve verimliliği merkez alan bir yönetim yaklaşımı vardır. Bu yaklaşım, sadece maddi kazanımlarla değil, bütün toplumun yararlandığı ve yararlanacağı kurumsal yurttaşlık bilinciyle iç içe gelişmektedir.

İstanbul GYD, hizmetlerini her zaman için müşteri memnuniyeti ve güven ilkelerini temel alarak sunmaktadır. Birikim ve işbirliklerinin bir ürünü olarak, dünya çapındaki gelişmelere hızla uyum sağlayarak Türkiye’deki değişimin öncüleri arasında yer almaktadır.

Edindiği tecrübe ve bilgi birikimi neticesinde en yeni inşaat teknolojilerini kullanan, kendini yeniliklere entegre eden firmamız; kullanım kolaylığı, ekonomik yapı, sadelik, basitlik ve fonksiyonellikle çözümlenen projeleri şirket ilkesi haline getirmiştir.